Forum LEBORKSA GRUPA AIRSOFTOWA Strona Główna


LEBORKSA GRUPA AIRSOFTOWA
Witamy na stronie Lęborskich maniaków airsoftu
Odpowiedz do tematu
ZWIAĆ OD KULI SNAJPERA
mateusz_wolo
GośćJeżeli już snajper zrobi z ciebie cel, to nie oszukujmy się- nie zwiejesz. Jedyną receptą by się od niego ustrzec, to zapobiegać temu żeby zrobił z ciebie swój cel. Gadanie o wniknięciu w psychikę snajpera celem walki z nim, to dla szeregowego słowa znaczące tyle co „leć jutro na Marsa”. Przeciętny żołnierz nie ma szans aby myśleć tak jak snajper, ponieważ musiałby być wyszkolony co najmniej tak samo dobrze jak on. Jedyną szansą na to, żeby być jeszcze kiedyś ojcem, jest stosowanie się do kilku zasad które być może zniechęcą snajpera do tego by zrobić z ciebie swój cel.
* Staraj się nie wyglądać podejrzanie. Strzelec wyborowy nie strzela do byle kogo. Najbardziej przesrane mają łącznościowcy, obsługa broni zespołowej no i oczywiście oficerowie. Jeżeli zły los wrzuci ci radiostację na plecy, to masz przerąbane. Radia nie schowasz do kiszeni w przeciwieństwie do pagonów, co jest bardzo wskazane. Gość z gwiazdami na ramionach, wydający rozkazy, gestykulujący i ganiający ludzi od razu staje się łakomym kąskiem. Największym problemem oficera jest regulamin, który włożył mu pistolet na pas i mapnik na ramię. Na szczęście zaczęto rezygnować (gdzieniegdzie) z tych wskaźników celu. Jeżeli masz coś do powiedzenia przez radio, to rób to szybko i spadaj. Gość kręcący się koło radiooperatora to prawdopodobnie dowódca.
* Staraj się poznać dobrze teren, na którym przyjdzie ci działać. Pomyśl chwilę i wytypuj miejsca które mogą być dobrym stanowiskiem strzeleckim. Staraj się unikać miejsc, z których są one dobrze widoczne. I rozglądaj się uważnie dookoła. Błysk szkła może tym razem nie pochodzić od butelki którą twoi kumple rozpijają w krzakach. Możesz też przyjąć, że teren w promieniu do 300 metrów wokół ciebie jest w miarę bezpieczny. Snajperzy raczej nie ryzykują strzałów z bliższej odległości.
* Nie rób rzeczy powtarzających się. Nie chodź ciągle tą samą drogą, nie rób obchodów o stałych porach i nie licz do pięciu przeskakując od drzewa do drzewa. Chyba że tak ci nakaże Wszechobecny i Wszechwładny Regulamin oraz doświadczona kadra oficerska. To już wtedy masz pecha. („ześlij Panie Boże snajpera na mojego dowódcę”) Wywołasz wilka z lasu jak będziesz mu uparcie salutował i wrzeszczał „tak jest panie poruczniku”.
* Nie stój w miejscu jak kołek i nie mruż oczu przed słońcem. Staraj się zawsze zostawać za jakąś osłoną. Jak już musisz się przemieszczać, to rób to skrycie albo bardzo dynamicznie i pozornie chaotycznie. Ruchomy cel zawsze jest trudniej trafić.
* „Otaczaj się towarzyszami, przeciwnik będzie miał wybór celów” –jak głosi mądre prawo Murphyego. Gość trzymający się na uboczu zawsze wygląda podejrzanie.
* Unikaj światła, miejsc oświetlonych w nocy i nasłonecznionych w dzień. Zasłaniaj okna, nie stawaj w nich przy zapalonym świetle. Może nadszedł też czas na rzucenie palenia?
* Najlepiej jest prowadzić walkę ze snajperami za pomocą własnych snajperów.
* Snajperzy starają się często zagłuszać własne wystrzały strzelając w trakcie wymiany ognia lub ostrzału artylerii. Czasami przeciwnik prowokuje wymianę ognia, aby ułatwić zadanie snajperowi, a w nocy wskazać mu cele. Staraj się więc prowadzić ogień z ukrytych pozycji.
PedesDołączył: 04 Mar 2007
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

Pissed off Smile
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
FdgsdfhgfhDołączył: 28 Mar 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

The best free adult video storages on the net I could find:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
ZWIAĆ OD KULI SNAJPERA
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu